Pixwox besiktasโพสต์

Beşiktaş JK

@besiktas

Beşiktaş JK Resmi Instagram Hesabı / The Official Instagram Account of Beşiktaş JK / English: @besiktasjkglobal
โพสต์
21.7k
ผู้ติดตาม
6.5m
กำลังติดตาม
80
Bizi siyah beyaz aşk ile tanıştırarak en güzel hediyeyi veren ve büyük Beşiktaşlılık gururunu miras bırakan babalarımızı saygıyla anıyor, bütün babaların Babalar Günü’nü kutluyoruz. 🖤🤍 #BabalarGünü
198k 343
23 ชั่วโมงก่อน
Aileniz ve sevdiklerinizle sağlık, huzur ve mutluluk içinde bir bayram geçirmenizi dileriz. Kurban Bayramınız kutlu olsun.
268k 693
1 วันที่ผ่านมา
Arnavutluk Milli Takımı’nın bu akşam İtalya ile oynayacağı karşılaşmada futbolcumuz Ernest Muçi’ye başarılar dileriz. 💫 Suksese Ernest Muçi! 🦅 #euro2024
253k 819
1 วันที่ผ่านมา
Yeni Transferimiz Gabriel Paulista Sağlık Kontrolünden Geçti Yeni transferimiz Gabriel Paulista, Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti. Detaylı kan tetkikleri yapılan Paulista; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer ve efor testlerinin yapılmasıyla tamamlandı.
202k 776
1 วันที่ผ่านมา
🎙️ Gabriel Paulista | İlk Röportaj Yeni transferimiz Gabriel Paulista, seçtiği on soru ve yanıtlarıyla karşınızda. Tamamı Beşiktaş JK YouTube kanalında yayında!
142k 536
1 วันที่ผ่านมา
BJK Bonus’a başvurun, 1.000 TL bonus kazanın! Üstelik BJK Bonus ile bir ayda 7.000 TL’ye varan bonus ve daha fazlasını kazanabileceğinizi biliyor musunuz? Başvuru için link storyde 👆 Detaylı bilgi için: bonus.com.tr
73.2k 243
1 วันที่ผ่านมา
𝐆𝐚𝐛𝐫𝐢𝐞𝐥 𝐏𝐚𝐮𝐥𝐢𝐬𝐭𝐚 ✍️ 𝗘𝗮𝗴𝗹𝗲 𝗠𝗼𝗱𝗲: ☑️ #EaglesFlyHigh 🦅
330k 1,572
1 วันที่ผ่านมา
Kartal modunu açtı. 🔛 Beşiktaş’a hoş geldin Gabriel Paulista! #EaglesFlyHigh 🦅
268k 2,563
1 วันที่ผ่านมา
Geleneksel Bayramlaşma Töreni Yapıldı Kulübümüzün Geleneksel Bayramlaşma Töreni; Başkanımız Hasan Arat, Asbaşkanımız Mete Vardar, Sayman Üye, Finansman ve Anonim Şirketten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz M. Kaan Şakul, Kulüp İçi İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ekrem Keçoğlu ve Kadir Kılıç, Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Çağlayan Tuğal, Divan ve Kongre Üyelerimiz, altyapı sporcularımız ve taraftarlarımızın katılımıyla Tüpraş Stadyumu’nda gerçekleştirildi. Başkanımız Hasan Arat, bayramlaşma töreninde yaptığı konuşmada, genç sporcularımızın elde ettiği başarılarla gurur duyduğunu ve genç sporcularımızın Beşiktaşımızın geleceğinde önemli rol alacaklarını belirterek Divan ve Kongre Üyelerimizin, altyapı sporcularımızın ve taraftarlarımızın Kurban Bayramı’nı kutladı. Bayramlaşma töreni, günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.
196k 350
1 วันที่ผ่านมา
Gabriel Paulista’nın Transferi İçin Görüşmelere Başlandı Beşiktaş Futbol A.Ş., profesyonel futbolcu Gabriel Paulista’nın transferi için görüşmelere başlandığını KAP’a bildirdi. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.’den Kamuyu Aydınlatma Platformu’na gönderilen açıklama şöyle: “Profesyonel Futbolcu Gabriel Armando de Abreu (Paulista) transferi konusunda oyuncu ile görüşmelere başlanmıştır.”
194k 1,701
1 วันที่ผ่านมา
Teknik Direktörümüz Giovanni van Bronckhorst, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Giovanni van Bronckhorst, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde görevli personellerimizle tanıştı ve antrenman sahalarıyla tesislerimizin yaşam alanlarında incelemelerde bulundu. Sayman Üye, Finansman ve Anonim Şirketten Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz M. Kaan Şakul, Futbol Şube Sorumlumuz ve Futbolu Temsilen Basın Sözcümüz Feyyaz Uçar, Tesislerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Çağlayan Tuğal, Kamu ile İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Burak Aslan ile Futbol Takımları Genel Koordinatörümüz Samet Aybaba, ziyareti sırasında Giovanni van Bronckhorst’a eşlik etti.
267k 980
2 วันที่ผ่านมา
Teknik Direktörümüz Giovanni van Bronckhorst için tasarladığımız GvB logolu tişörtümüz şimdi Kartal Yuvası’nda ön satışta! 🦅🔥 👉 .tr/urunler/besiktas-giovanni-van-bronckhorst-t-shirt-gnl00e030001-01 #WelkomGvB | #EaglesFlyHigh
94.8k 616
2 วันที่ผ่านมา